Teklif Formu

Hakkımızda

Aslıtürk
Teknoloji

2002'den beri

Hakkımızda

Elektrik ve elektronik sektöründe 19. yılın içinde bulunduğumuz bu günlerde sizlerle çalışmanın ve henüz gelişmekte olan güvenlik sektöründeki gelişmelere paralel olarak gelişen teknolojisiyle beraber personel sayısını da arttırarak bölgemizde ihtiyaç duyulan her türlü elektronik malzemenin montajını ve servisini yapmak konusunda uzmanlaşmış olarak hizmet vermekteyiz.

ASLITÜRK Teknoloji, her geçen gün çalışma alanını, hizmet kalitesini, ürün yelpazesini ve müşteri portföyünü genişletmekte ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmez değer olarak kabul etmiştir. Teknolojinin hızla ilerlediği çağımızda tüm dünyadaki elektrik ve elektronik sektöründeki ilerlemeleri takip ve analize derek en güvenilir çözümleri sunan firmaların marka ve kalitesini bölgemize kazandırmaya devam ederek fiyat ve kalite noktasında sizlere en iyi ürün ve hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

İyiyi değil, en iyiyi yapmak için çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki; büyümek ve büyürken ekonomik ve sosyal anlamda ülke insanına katkıda bulunmalıyız.

İletişim Herşeydir…
ASLİTÜRK TEKNOLOJİ


Logo Setini İndir

Geçmişten Günümüze